Apie EmiDanz - tai vieta, kur gyvena šokio laisvė, kūryba, ir šokio kaip meno formos suteikiami džiaugsmai. "Aš gyvenu, nes šoku. Šoku, nes gyvenu". Viskas prasidėjo nuo meilės šokiui, galimybės pasinerti į visiškai kitą - šokio pasaulį, kur gali save atrasti, pažinti, perteikti emocijas, mintis. Kūno judesiais nupiešti savo istoriją. Tą meilę šokio pasauliui aš noriu perduoti kitiems. Vaikams - tai nuspalvina vaikystę, "nutiesia" tiltą į visapusišką asmenybės tobulėjimą, saviraišką. Suaugusiems - tai meno ir judesio forma, kuri atpalaiduoja nuo kasdieninės rutinos, lavina vaizduotę, koordinaciją, laikyseną, lankstumą. Bet visa tai apjungia į bendrą tikslą - ŠOKTI. EmiDanz- šiuolaikinio ir klasikinio šokio studija vaikams ir suaugusiems, mamytėms ir vaikučiams - visiems, kas neabejingi šokio menui. Įkurta 2016m.rugsėjo mėn.

Šokių mokytoja Emilija Guogaitė – vaikų ir suaugusių šiuolaikinio šokio, baleto mokytoja – choreografė, 2015m. įgijusi modernaus šokio režisūros kvalifikaciją Jungtinėje Karalystėje. 

Dirbusi su tokiais choreografais kaip Amy Voris, Katye Coe, Andrea Barzey, Natalie Garrett Brown. 2013m. 
Įvykdytas pirmasis choreografinis – režisūrinis darbas “Six” kartu su choreografe Amy Voris. 2015m. Choreografinis performansas – flockOmania kartu su choreografe doc.Natalie Garrett Brown. 
2012 – 2014m. Dirbusi Kenilworth, Varviko grafystėje esančioje “Manor Park”pradinėje mokykloje ir pastačiusi pirmąjį šokio spektaklį vaikams – “Guatemala Marimba Movement”. 
Darbo specifika: Fizinis rengimas (kūno rengyba), klasikinis šokis, modernus šokis, jazz, improvizacija, kontaktinė improvizacija, šiuolaikinio šokio kompozicijų kūrimas, šokio ir judesio somatinė terapija – kūrybinio proceso vystymas kartu su pagrindinėmis šiuolaikinio šokio technikomis.

Šokių mokytoja Emilija Guogaitė - Vaikystėje lankiusi Sporto mokyklą - sportinę ir meninę gimnastiką, vėliau baigusi Kauno choreografijos mokyklą ir galų gale ieškojusi savęs Kauno šokio teatre “Aura”, nusprendžiau “ilsėtis” ir 2008m. įstojau į VU KHF Kultūros vadybos specialybę. Tačiau studijuodama supratau, kad be šokio gyventi negaliu ir turiu nors kiek prisiliesti. Atostogų nuo universiteto metu vykdavau į Londoną, Paryžių ir vis svajodavau mokytis tokiose mokyklose kaip Royal Academy of Dance, Laban Dance Company, Martha Graham Dance Company, The American University of Paris. Ieškodavau šokių studijų, įvairių programų, ir dar studijuodama Lietuvoje, žinojau, kad išvyksiu įgyti savo svajonių profesijos. 2012m-2015m. Studijavau Coventry University, kur įgijau Dance Making and Performance specialybę; liet. Šokio režisūra ir pastatymas, šiuolaikinio šokio specifika. Baigusi studijas, turėjau viziją dirbti Lietuvoje ir įkurti savo šokių studiją - mokyklą, kurioje atsispindėtų vaikų edukacinis ugdymas, platus saviraiškos būdas, jog šokti gali ne tik specialių gebėjimų turintys vaikai; jog šokis gali padėti išreikšti save, emocijas. Taip pat aišku skleisti plačiajai auditorijai savo įgytas žinias apie šiuolaikinio ir klasikinio šokio meną - žymiausius šios srities šokio influencerius, artistus, choreografus mokytojus, jų žymiausius darbus, mokymo techniką. Ateities svajonė ir vizija - turėti neformalaus ugdymo šiuolaikinio šokio mokyklą, kuri suteiktų kvalifikaciją ir ugdymo programos meninį išsilavinimą, gebėtų perteikti ir šviesti visuomenę menine linkme; kurioje galėtų mokytis vaikai, jaunimas ir suaugusiųjų grupės.